Poznań – Berlin

Korzystając z oferty Marcin Bus odległość na trasie Poznań-Berlin pokonają Państwo w ekspresowym tempie! W naszej firmie współpracujemy jedynie z kierowcami o dużym doświadczeniu na drodze, i wysokiej kulturze osobistej. Każdy bus we flocie jest nowoczesny i w pełni sprawny, dlatego zapewniamy bezpieczny transport do celu.

Naszych pasażerów zawozimy z Poznania do centrum Berlina, a także na lotnisko Schonfeld oraz port lotniczy Tegel. Poza głównymi przystankami, możemy zatrzymać się pod dowolnym adresem w miejscu celowym, opcja dostępna jest bez dodatkowych opłat. Aby dokonać rezerwacji miejsca na trasie prosimy o kontakt.

Przewóz busem z dojazdem w wybrane miejsce

Dzięki temu, że w Marcin Bus korzystamy z kameralnych busów ośmioosobowych, nasi kierowcy mogą zatrzymywać się na trasie poza wyznaczonymi przystankami. Dlatego na życzenie pasażerów zapewniamy przewóz osób pod wskazany adres. W przypadku skorzystania z opcji cena biletu jest taka sama, bez dodatkowych opłat.

Z nami przejazd do pracy, na wakacje czy na lotnisko przebiega bezproblemowo, w komfortowych warunkach. Na każdej z oferowanych przez nas tras można skorzystać z opcji przewozu przesyłki prosto pod wskazany adres. Cena takiej usługi uzależniona jest od długości trasy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.