Szczecin – Berlin

U nas znajdą Państwo ciekawe oferty na tani przewóz osób na trasie Berlin-Szczecin. Zapewniamy dojazd pod wyznaczone miejsce, przez co nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów transportowych. Nasze busy kursują kilka razy w tygodniu na wyznaczonych odcinkach. Podejmujemy się też przewozu wycieczek zorganizowanych.

Dojeżdżamy na lotnisko Schonfeld, jak również do centrum Berlina na Alexanderplatz oraz na port lotniczy Tegel. Dysponujemy nowoczesną i wygodną flotą busów, dzięki czemu możemy zagwarantować transport w najlepszych warunkach. Odległość 150km ze Szczecina do Berlina nasi kierowcy pokonują w skróconym czasie.

Przewozy w atrakcyjnej cenie

Na tle konkurencji, oprócz bardzo dużego wyboru połączeń, wyróżniają nas niezwykle atrakcyjne ceny biletów. Z nami szybko dotrą Państwo do celu, zapewniamy przejazdy w nowoczesnych, klimatyzowanych busach ośmioosobowych. Nasi kierowcy dowożą pasażerów prosto pod wskazany adres, bez dodatkowych opłat

Chętnie podejmujemy się stałej współpracy z agencjami zatrudnienia, w ramach przewozu osób do miejsca pracy w krajach Europy Zachodniej. Na tego typu trasy przewidujemy specjalne ceny, aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy też wycieczki zorganizowane, nasi kierowcy są do Państwa usług.