Busy? Poszukujesz firmy która zapewni Ci tani, a zarazem bezpieczny przewóz osób z Polski lub konkretniej z kujawsko – pomorskie ? Udajesz się do pracy lub na wakacje do Danii? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś! Marcinbus prowadzi tanie regularne linie przewozowe do krajów znajdujących się za naszą zachodnią granicą. Prowadzimy transport pasażerski i przewóz paczek w systemie „door to door”, co oznacza iż Ty lub Twoja przesyłka wyruszycie w podróż z dowolnego adresu i w szybki oraz bezpieczny sposób dostaniecie się pod drugi adres. Bezpieczeństwo w naszej firmie zapewnia kadra niezawodnych i doświadczonych kierowców oraz nowe, sprawne i regularnie diagnozowane pojazdy marki Renault Traffic. W chwili obecnej jest ich blisko 50! – czystych zadbanych i w pełni sprawnych busów.

Poza Klientami indywidualnymi obsługujemy również firmy, agencje pracy oraz grupy osób. Nasze busy zabierają pracowników z Kujaw do Danii, ale to nie jedyna destynacja do której zawozimy naszych pasażerów. Firmy i agencje pracy przy stałej współpracy mogą liczyć na dogodne warunki finansowe – przy dużej ilości zleceń. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy dwie możliwości podróżowania naszymi pojazdami: istnieje możliwość wynajęcia busa z kierowcą oraz bez niego. Druga opcja jest tańsza ze względu na brak kierowcy. Wynajmujemy na godziny i na dłuższe okresy- wszystko zależy od Twoich potrzeb które z pewnością spełnimy. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią czynną codziennie od 9 do 21:30! W celu nawiązania połączenia prosimy o kliknięcie w zaznaczony nr telefonu: +48 600 856 765.

Ceny, rezerwacje oraz rozkłady jazdy

Najwyższej klasy usługi w najlepszych cenach na rynku? To z pewnością musi być Marcinbus! Ceny za przejazd są zmienne i uzależnione od długości Twojej trasy ( odległość między adresem startowym i docelowym). W celu ustalenia finalnych kosztów za przewóz zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta pod nr telefonu +48 600 856 765. Tutaj uzyskasz również wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Ci dokonać wyboru naszej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz miłą obsługę. Busy z kujawsko – pomorskie odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych, z kolei busy z Danii odjeżdżają na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w godzinach nocnych. Po rezerwacji przejazdu poinformujemy Cię na dzień przed odjazdem o planowanej godzinie przyjazdu busa (+/- 30 minut). Życzymy przyjemnej podróży i ponownego korzystania z naszych usług. Do zobaczenia w podróży.