BydgoszczSzukasz przedsiębiorstwa przewozowego, które specjalizuje się w przewozie osób i paczek w kraju i za granicą? Chcesz skorzystać z przewozy z i do Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim? Już dziś sprawdź szczegółową ofertę firmy Marcinbus, którą dedykujemy klientom indywidualnym oraz grupowym. Marcinbus to busy sprawdzone przez tysiące Klientów!

Profesjonalnie organizujemy krajowe i zagraniczne przewozy pasażerskie na terenie północno-zachodniej Polski, a także poza jej granicami. Wyjeżdżamy i dojeżdżamy z miasta Bydgoszcz w pełni wyposażonymi busami, prowadzonymi przez wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w transporcie osób. Nasze busy są najlepsze na rynku! 7 dni w tygodniu jeżdzimy do Holandii, centralnych Niemiec i Belgii. W każdy poniedziałek i piątek jeżdzimy do północnych i południowych Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga.

Przewóz osób do Europy Zachodniej

Do wspólnej podróży zachęcamy przede wszystkim mieszkańców Bydgoszczy, którzy pracują na co dzień w krajach Europy Zachodniej. Realizujemy regularne kursy komfortowymi busami z i do Niemiec (Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia), Holandii (Amsterdam, Groningen i Rotterdam) oraz Belgii (Antwerpia i Gent).  W tym również obsługujemy takie kraje jak: Niemcy, Dania, Szwajcaria i Liksemburg.

Z i do Bydgoszczy podróżujemy codziennie w dogodnych godzinach porannych klimatyzowanymi busami z ważnymi przeglądami technicznymi. Dla wygody pasażerów odbieramy i dowozimy ich pod wskazany adres w Polsce lub na Zachodzie Europie. Dzięki temu zapewniamy maksymalnie komfortową podróż na wakacje, na weekend, na święta oraz z powrotem.

Przewóz rzeczy i grup

Specjalizujemy się również w transporcie krajowym i zagranicznym dla grup zorganizowanych. Starannie realizujemy przewozy dla grup turystycznych, sportowców, muzyków, urzędników i firm wysyłających swoich pracowników do pracy za granicą. Każde zlecenie transportu grupowego ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi klientami.

Naszą ofertę uzupełnia profesjonalny przewóz paczek. Krajowe i zagraniczne przesyłki zabieramy na pokład naszych nowoczesnych busów zawsze wtedy, gdy posiadamy niezbędną przestrzeń w ich bagażniku. Przed przekazaniem nam przesyłki, która ma dotrzeć do odbiorcy w kraju lub za granicą, prosimy o kontakt z firmą w celu ustalenia szczegółów.

Cennik i rezerwacje

Potrzebujesz zarezerwować miejsce w busie w Bydgoszczy do Niemiec, Holandii lub Belgii? A może chcesz mieć pewność powrotu do Polski z pracy, wakacji lub podróży służbowej? Nie czekaj – już teraz skontaktuj się z firmą przewozową Marcinbus pod numerem Tel. +48 600 856 765, by zarezerwować miejsce w busie w dogodnym dla siebie terminie. Firma Marcinbus oferuje tanie busy z Bydgoszczy do Niemiec, Danii, Szwajcarii oraz Luksemburga. U nas najdroższy jest Klient! Zapraszamy!