Busy do Niemcy
Przewozy osób do Niemiec

Tysiące Polaków mieszkają i pracują na co dzień za zachodnią granicą kraju – w Niemczech. Nic więc dziwnego, że regularnie wiele osób korzysta z przewozów na trasie Polska-Niemcy-Polska. By sprostać ich potrzebom i oczekiwaniom realizujemy w tym kierunku kursy busami – codziennie, przez siedem dni w tygodniu.

Ofertę przewozu osób dedykujemy osobom wyjeżdżającym do Polski na urlop lub święta, osobom powracającym do Niemiec, a także ich bliskim i znajomym, planującym odwiedziny w jednym z niemieckich miast. Kursujemy z północno-zachodnich krańców Polski do takich miast jak Berlin, Dortmund, Hanower czy Kolonia.

Transport grup zorganizowanych i przesyłek

Stawiamy na nieustanny rozwój naszej oferty. Dlatego naszym klientom proponujemy również organizację przewozu grup zorganizowanych – na wycieczki, na wesela czy pracowników do pracy. Usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb grupy zorganizowanej tak, by sprostać stawianym przed nami oczekiwaniom.

Dodatkowo oferujemy zabranie na pokład naszych busów paczek, które mają trafić do odbiorców po niemieckiej stronie. Zastrzegamy jednak, że przewóz paczek możliwy jest wyłącznie w przypadku posiadania niezbędnej przestrzeni w luku bagażowym. Aby skorzystać z usługi przewozu przesyłki, prosimy o kontakt.

Nasze busy

Dotychczasowi klienci cenią nas za wysoką jakość usług. W naszej pracy stawiamy zarówno na komfort, jak i bezpieczeństwo podróży. Codzienne wyjazdy z Polski do Niemiec i z powrotem odbywają się klimatyzowanymi i w pełni wyposażonymi busami, zapewniającymi przyjemną podróż na międzynarodowych trasach.

Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają niezbędne legitymacje uprawniające do wykonywania zawodu oraz mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób na międzynarodowych trasach. To sprawia, że bezpiecznie i pewnie dowożą oni pasażerów do pracy, grupy na wycieczki i przewożone paczki do Niemiec.

Cennik i rezerwacje

Zainteresowała Cię nasza oferta przewozów do pracy w Niemczech? A może chcesz przekazać paczkę lub pojechać na wyjazd w grupie zorganizowanej? Nic prostszego, skontaktuj się, by zarezerwować miejsce w busie. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z atrakcyjnymi cenami przewozu osób – przekonaj się sam, dzwoniąc pod numer +48 721 446 711.

Dojeżdżamy do miast: