Pochodzisz ze Stargardu Szczecińskiego, ale mieszkasz i pracujesz za granicą Polski? A może planujesz wyjazd w zorganizowanej grupie z województwa zachodniopomorskiego do krajów Europy Zachodniej? Jeśli tak, z pewnością szukasz sposobu, by do celu podróży dostać się komfortowo, bezpiecznie, a jednocześnie w przystępnej cenie.  

Z myślą o klientach takich jak Ty, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę przewozów osobowych. Regularnie kursujemy na trasie Stargard Szczeciński-Europa Zachodnia. Obsługujemy wiele miast w Niemczech, Belgii i Holandii, dzięki czemu z łatwością dopasujesz trasę przejazdu do swoich własnych potrzeb i oczekiwań.

Busy do Europy Zachodniej

Z przyjemnością zapraszamy do wspólnej podróży busami z i do Europy Zachodnie ze Stargardu. Wszystkie kursy realizujemy nowoczesną, w pełni wyposażoną flotą, prowadzoną przez licencjonowanych i doświadczonych kierowców. To sprawia, że nasze przewozy osób prywatnych i grup zorganizowanych są w pełni komfortowe i bezpieczne.

W naszej ofercie, poza profesjonalnym przewozem osób, znajduje się również transport paczek za granicę. Jeśli potrzebujesz szybko i wygodnie nadać paczkę ze Stargardu z Niemiec, Belgii lub Holandii – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy sprawną dostawę paczek busami z i do Polski zawsze wtedy, gdy mamy wolne miejsce w pojeździe.

Cennik i rezerwacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz skorzystać z przewozów zagranicznych busami? Zapraszamy do wspólnej podróży ze Stargardu do wielu miast Niemiec, Belgii i Holandii oraz nadawania paczek zagranicznych. Aby zarezerwować miejsce i uzyskać dodatkowe informacje o przewozach, zadzwoń pod numer +48 721 446 711.

rezerwacje miejsc w firmie przewozowej

Zawsze szybko, tanio i bezpiecznie zawozimy do celu bez dodatkowych kosztów, sprawdź nas.