Rodzaje transportu osób

Autor marcinbus
Rodzaje transportu osób
Rodzaje transportu, Zdjęcie: Danis Lou on Unsplash

Firma Marcin Bus organizuje przewóz osób z północno-zachodniej części Polski do krajów Europy Zachodniej, głównie Niemiec, Holandii oraz Antwerpii. Staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim klientom, dlatego zapewniamy transport wycieczkom prywatnym, prowadzimy też stałą współpracę z firmami potrzebującymi przewozu pracowników.

Zajmujemy się również transportem paczek, wystarczy nadać przesyłkę naszemu kierowcy, a zostanie ona szybko przekazana w ręce adresata. Dysponujemy nowoczesną flota busów ośmioosobowych marki Renault, które sprawdzają się nawet w trakcie długiej, kilkunastogodzinnej podróży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zwykły przewóz

Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy wybrać dogodny termin przejazdu i dokonać telefonicznej rezerwacji. Zapewniamy transport międzynarodowy, jak również przewóz osób w obrębie północno-zachodniej części Polski. Korzystamy z mniejszych busów, o podwyższonym standardzie, dlatego podróż przebiega w kameralnej atmosferze.

Pasażerowie nie muszą dojeżdżać na drugi koniec miasta, kierowca odbiera wszystkich uczestników podróży spod domu. Również na miejscu docelowym rozwozimy pasażerów we wskazane miejsca. Podobnie jest w przypadku dostarczania paczek, wystarczy wybrać adres a kierowca szybko dowiezie przesyłkę do odbiorcy.

Transport VIP

W naszej ofercie istnieje możliwość rezerwacji całego busa w ramach wycieczek zorganizowanych. Wówczas termin wyjazdu jest uzależniony od preferencji organizatorów. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wycieczek krajoznawczych po krajach Europy zachodniej, głównie w Niemczech, Holandii oraz Belgii.

Prowadzimy też stałą współpracę z firmami, których podwładni dojeżdżają do zakładów pracy do wyżej wymienionych krajów. Zapewniamy bardzo elastyczne terminy, przejazd w wygodnych, klimatyzowanych busach, a także atrakcyjne ceny w przypadku nawiązania stałej współpracy. Zachęcamy do rezerwowania miejsc.

Przewóz osób niepełnosprawnych i chorych

Niestety, na chwilę obecną nie świadczymy usług w zakresie przewozu osób chorych i niepełnosprawnych. Busy, którymi dysponujemy nie posiadają odpowiednich udogodnień dla osób nie poruszających się samodzielnie. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące dostępności pojazdów oraz oferty, zapraszamy do kontaktu.

Skomentuj artykuł

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>