Transport osób – oferta dla agencji pracy
Transport pracowników do europy Zachodniej z MarcinBus.eu

Marcin Bus już od wielu lat świadczy usługi przewozowe na terenie północno-zachodniej Polski. Głównym rejonem aktywności firmy jest Europa zachodnia. Każdego dnia organizowane są wycieczki do Belgii, Holandii oraz Niemiec. Marcin Bus zajmuje się również rozwożeniem paczek do tych krajów, prosto pod wskazany adres.

Firma chętnie współpracuje z firmami, zapewniając bezpieczny przejazd pracowników do zakładów pracy na zachodzie. Marcin Bus dysponuje flotą wygodnych i nowoczesnych busów, o pojemności 9 osób. Agencje pracy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, jeśli tylko zdecydują się na dłuższą współpracę z przewoźnikiem.

Taka współpraca biznesowa daje agencji wiele korzyści, m.in. dowolność w rezerwowaniu terminów. Dużą zaletą Marcin Bus jest również możliwość samodzielnego wyboru adresu odbioru oraz przyjazdu pasażerów. Kierowca każdą osobę może odebrać spod domu, dzięki czemu agencja nie musi ponosić dodatkowych kosztów.

Sprawdzona firma transportu osobowego

Marcin Bus jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które poszukują bezpiecznego transportu personelu do pracy. Firma specjalizuje się w Europie Zachodniej, jednak chętnie podejmuje się też niestandardowych zleceń. Na stronie www.marcinbus.eu / marcinbus.pl można zobaczyć dokładny rejon, z którego odbierani są pasażerowie na terenie Polski.